MŪSŲ AKIMIRKOS IŠ PRAEITŲ VASAROS STOVYKLŲ

Kūrybinės dienos stovyklos Mukkoka namuose grįžta!


Penkios nepamirštamos dienos - keturios meno šakos su kuriomis susipažinsite - ir penkta diena refleksijai, laisvei ir stovyklos apibendrinimui.

Mums svarbiausia, kad vaikai turėtų progą išbandyti kuo platesnį kūrybinės raiškos spektrą, pasijausti laisvais, improvizuoti ir atrasti savo vidinę jėgą per kūrybą. Stovyklų metu daug dėmesio skirsime ir jausmų, bei emocijų pažinimui.

Vėliau tai padės vaikui išreikšti save kasdienybėje, turėti įvairesnį požiūrį, įžvelgti daugiau pasirinkimų ir kūrybiškų sprendimų, pasijusti laisvu būtent per kūrybinę veiklą.

Mukkoka namų vasaros stovyklose mes nepamirštame kad vaikai jau visus mokslo metus daug dirbo, mokėsi, tad vasara yra laisvei, kūrybai ir svajonėms. Tad dienų stengiamės neapkrauti, duoti jiems laisvės ir patiems kurti savo žaidimus ir veiklas, taip pat rasti laisvo laiko paskaityti knygą, ar tiesiog padrybsoti. 

Tad pirmoje dienos pusėje turime svečius, išvykas ar veiklas, o po pietų yra laisvas jų laikas ir poilsis, bei dienos refleksijai.  

Į Mukkoka namų stovyklas vaikai telefono aparatų nesineša, randame ir be jų kuom užsiimti. :)) 

Stovyklos metu mus aplankys nuostabūs kūrybininkai, savo sričių profesionalai – draugai, turėsime ir išvykų, daug laiko leisime lauke ir taip keliausime į kūrybines paieškas.

Stovyklos grupė bus nedidelė (iki 10 vaikų)  tad kiekvienas vaikas gaus prasmingo dėmesio, galimybę save išreikšti, bei būti išgirstu.

Stovyklos laikas:

4-6 m.(priimtume ir drąsesnius 3-mečius) 8:00 - 14:30 val.

7-11 m. 8-17:30 val.

Pagrindinė vieta - Mukkoka namai (Baltijos g. 90A)

Kaina:

4-6 m. 179 EUR

7-11 m. 190 EUR

Į kainą įskaičiuota:

✔️ 2 stovyklos vadovai

✔️ Maistas (pusryčiai, pietūs kavinėje)

✔️ 1-2 išvykos per savaitę

✔️ Skirtingos meno rūšies užsiėmimai, kuriuos ves svečiai -  teatro, dailės, muzikos, fotografijos, šokio/judesio atstovai, arba stovyklos vadovai.

✔️ Visos stovyklai reikalingos priemonės

✔️ Mukkoka namų dovana.

Registracijai reikalingas avansas - 50 EUR.*

*avansas nėra grąžinamas.

Stovyklos pamainos:

7-11 m. Birželio 12-16 d.

7-11 m. Birželio 26-30 d.

4-6 m. Liepos 10-14 d.

7-11 m. Liepos 24-28 d. 

4-6 m. Rugpjūčio 7-11 d.

7-11 m. Rugpjūčio 21-25 d.