Mažoji ukulėlė 

7-11 m. 

Atvira registracija į "Mažoji ukulėlė" užsiėmimus nuo RUGSĖJO mėnesio!
Keturiomis ukulėlės stygomis mokysimės kalbėti per muziką.
Susipažinsime su akordais, ukulėlės istorija, garsais. Vėliau leisimės į improvizacijas, mokysimės atidžiai klausyti vieni kitų, dainuoti, pajausti ir prisijungti savo muzika bei ritmu.
Svarbiausia pažinus instrumentą suprasti jo beribes galimybes ir gebėti jomis pasinaudoti. Pasistengsim kuo daugiau jų atrasti kartu.
Amžius: 7-11m.
Užsiėmimai vyks antradieniais nuo 16:30 val.
Ukulėlę pirmosioms pamokoms turėti nebūtina.
Kaina - 45 EUR./MĖN.

Trumpai apie mokytoją:

Labas! Aš Simona 
 Manęs visur po truputį. Miškuose prie laužų, šokių aikštelėje, kalnų viršūnėse, gitaros ir ukulėlės akorduose, vaikų klegesy, knygos puslapiuose, sijono dygsnyje, tvaraus gyvenimo dilemose ir balto popieriaus lape.

Mokausi būti visokia ir niekada nebūti tokia pati. O šitoje augimo kelionėje visada praverčia turėti “Mažojo princo” knygą, kuri primena per daug nesurimtėti, iš tiesų dažniau paleisti laukan tą vaiką, tūnantį viduje ir nenustot svajoti.

Pirmas instrumentas mano rankose atsidūrė tada, kai pamačiau, kad skautai groja gitara ir dainuoja prie laužo vakarais. Labai romantiška ir labai sava tuomet pasirodė. O ukulėlė rankose atsirado tada, kai supratau, kad ir einant į beprotiškus žygius ir nuotykius norisi muzikos, o gitara čiut per didelė.
Tai keliauti su muzika kur kas smagiau, o dar kai užgroti ir uždainuoti gali apie praeitą kaimą ar apie pastangas perbristi Nėvėžį- išvis puiku!